Kalendarz A4265,00zł/10 sztuk (cena netto)
Brak ukrytych kosztów! Cena z nadrukiem!

 

 

 

Kalendarze określone nazwami francuskich miast, które przyjmują format A4. Są to wyjątkowo eleganckie terminarze wyposażone w wycinane registry , tygodniowy rozkład kalendarium oraz tasiemkę. Kalendaria drukowane są na papierze chamois, co niewątpliwie wpływa na podniesienie atrakcyjności takiego upominku. Dzięki umieszczanej na obwolucie firmowej personalizacji taki kalendarz jest doskonałym upominkiem a jednocześnie praktyczną formą reklamy, która przez cały rok utrwala w świadomości klienta markę naszej firmy. Przedkładamy Państwu dwa rodzaje znakowania: laserowe oraz (przy większych nakładach) tłoczone. Organizer książkowy może zostać również wzbogacony indywidualną wklejką, która dodatkowo markowała będzie Państwa firmę.

 

 

 
Galeria:

Kolor nadruku:

 

Informacje:
Obszar do grawerowania: 80mm x 55mm
Ilość stron: 142
Rozmiar: 212mm x 292mm
Papier: Chamois
Układ: tygodniowy
Dodatkowe parametry: wycinane registry, okładka przeszywana i obszywana, rozbudowana część informacyjna, kolorowe mapy Polski i Europy, bloki szyte nićmi, oprawa na tekturze z gąbką, wstążeczka
Dodatkowe możliwości: wklejka reklamowa, tłoczenie

Cena skalkulowana jest dla graweru w jednym miejscu dla pakietu minimalnego. Pakiet minimalny to 10szt. w  jednym modelu kalendarza. Wszelkie inne konfiguracje wyceniane są indywidualnie (wklejki, tłoczenia).